Image

Wejdź na kolejny poziom

Chcesz, żeby Landroid był jeszcze lepszy?
Poznaj dodatkowe moduły, wzbogacające jego funkcjonalność.

FiatLux

Koszenie w nocy

Z FiatLux Landroid Vision może kosić w nocy. Dzięki temu reflektorowi LED Landroid Vision widzi w ciemności i unika nocnych zwierząt.

Moduł FiatLux WA0711
Image
ACS

Unikanie przeszkód

System antykolizyjny wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe do wykrywania przeszkód. Dzięki temu Landroid wie, że musi się zatrzymać, cofnąć lub zawrócić, dlatego z łatwością omija drzewa czy meble ogrodowe bez konieczności instalacji przewodu ograniczającego.

Moduł ACS WA0860
Image
Off Limits

Ogrodzenie magnetyczne

Idealnie nadaje się do wyłączenia obszarów trawnika jak trampolina czy basen, bez konieczności połączenia z głównym przewodem ograniczającym.

Image
RadioLink

Wzmacniacz sygnału

Moduł ten zapewnia stałą łączność online i aktualizacje. Bezpieczny zasięg łączności z Landroidem do 1 km niezależnie od ścian i przeszkód.

Moduł RadioLink WA0864
Image
Find My Landroid

Ochrona przed kradzieżą

Moduł lokalizuje kosiarkę w przypadku kradzieży. Wykorzystuje system GPS oraz sieć 4G, która pozwala śledzić urządzenie poprzez wbudowaną, przedpłaconą kartę SIM, bez konieczności łączenia z Wi-Fi.

Image
Głośny alarm Landroid

Strażnik ogrodu

Jeśli robot zostanie podniesiony, obrócony lub usunięty z obszaru roboczego, alarmuje nas jego głośny sygnał dźwiękowy. Głośność tego sygnału wynosi do 90 dB.

Moduł Głośny alarm WA0865
Image
ImageImage

Dostosuj moc do swoich potrzeb

Bateria PowerShare, która napędza Landroida, pasuje do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, pił, dmuchaw, wyrzynarek, podkaszarek i wielu innych.
Poznaj PowerShare

Tu kupisz produkty WORX

Allegro
Bricoman
Castorama
Danrol
Euro RTV AGD
Leroy Merlin
Max Elektro
OBI
narzedzia.pl
narzedzia.net.pl
Mazur
Salon Techniczny
Texpol